Your shopping cart is empty!
qmobile t200
| GENERAL | |
| 2G Network | GSM 900/1800 |
| SIM | Dual Sim |
| BODY | |
| Dimensions | 123x53x12mm |
| DISPLAY | |
| Size | 2.6" TFT QVGA |
| SOUND | |
| 3.5mm jack | Yes |
| MEMORY | |
| Card slot | upto 8GB |
| DATA | |
| GPRS | Yes |
| EDGE | Yes |
| WLAN | No |
| Bluetooth | Yes |
| CAMERA | |
| Features | Smart Camera |
| FEATURES | |
| Operating System | Other |
| Messaging | SMS, MMS |
| Radio | Open Wireless Fm |
| Java | Yes |
| Other | Torch Audio Player. Video Player. Long Battery Wap |